O firmie

Kilka słów o nas

PANELE OZDOBNE CNC wykorzystuje innowacyjną technologię obróbki metali na maszynach sterowanych numerycznie (CNC) do realizacji projektów wzorniczych. Wykonane są z blach stalowych i aluminiowych o różnych rozmiarach, w których wycinane są piękne wzory o różnorodnych motywach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się trafić w gust inwestora. Pomagamy zaprojektować wzór dopasowany do estetyki budynku i stylu ogrodu.

 Dbamy również o krajobraz, a tak szczegółowe podejście do każdej inwestycji owocuje co roku setkami ciekawych projektów dla osób prywatnych i firm. Nasze bramy, furtki, balustrady i ogrodzenia zdobią wiele prywatnych posesji, przestrzenie handlowe i tereny miejskie. Zapraszamy wszystkich do owocnej współpracy!

Co warto wiedzieć?

Gotowe przęsła ogrodzeniowe

Pracownia Panele Ozdobnych CNC wspiera klienta na każdym etapie procesu projektowego i finalnie proponuje mu produkt w 100% spełniający wszystkie oczekiwania. Aby to ułatwić, firma udostępnia dziesiątki gotowych wzorów przęseł ażurowych, które można wykorzystać lub zmodyfikować. Wśród dostępnych kolekcji znajdują się kolekcje z motywami leśnymi i zwierzęcymi, od stada jeleni po watahę wilków odpoczywających na polanie, przez nowoczesne motywy z motywami roślinnymi i roślinnymi, po proste motywy oparte na geometrycznych kształtach i krzyżujących się liniach.

Każdy miłośnik sztuki nowoczesnej i awangardowej powinien zainteresować się również motywami 3D na ażurowe przęsła. Nie może ich przeoczyć żaden przechodzień i podkreślają wyjątkowy charakter nowoczesnych domów i biurowców.

Designerskie akcesoria ogrodowe

Posiadamy bogaty katalog wyjątkowych, designerskich akcesoriów ogrodowych, pasujących do budynków i ogrodów w każdym stylu. Bez względu na przeznaczenie, kształt i estetykę, łączy je to, że wykonane są z wysokiej jakości aluminium lub blachy stalowej, w tym stali CORTEN, o wyjątkowej wytrzymałości.

Opcjonalne może być również wykończenie metali o różnej fakturze i pokrytych wieloma różnymi powłokami kolorystycznymi wg palety RAL. Nowoczesna technologia oraz talent pracowników PANELÓW OZDOBNYCH CNC pozwalają dziś zaprezentować piękne ozdoby. 

Panele Ozdobne CNC

Akcesoria ogrodowe według wymagań klienta

Oprócz produktów katalogowych firma PANELE OZDOBNE CNC jest otwarta na projektowanie architektury działkowej zgodnie z wymaganiami klienta. Często tę formę współpracy wybierają właściciele hoteli, restauracji, biurowców, modnych barów, śródziemnomorskich willi do wynajęcia, a także nowoczesnych domów.

„Projektowanie ogrodzeń wspólnie z klientem to podróż, w której odkrywamy jego preferencje. Dbamy o to, aby planowany wyrób z blachy spełniał wszystkie oczekiwania. Dlatego przed produkcją tworzymy wizualizacje cyfrowe, które są wierne oryginałowi i zawsze zgodnie z wyobraźnią klienta Duża donica z motywem lasu, a może lekki panel z motywami kwiatowymi, ogranicza nas tylko wyobraźnia."
5/5
Panele Ozdobne CNC

5 powodów, dla których warto nas wybrać

Pełne doradztwo techniczne, dostawa zamówionych dekoracji ogrodowych.

Atrakcyjna cena oraz liczne rabaty przy większych zamówieniach.

Gwarancja najwyższej jakości i instrukcja pielęgnacji produktu wykonanego ze stali lub aluminium.

Krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia oraz stały kontakt z pracownią.

Możliwość zdalnego zamawiania i projektowania akcesoriów ogrodowych.

Panele Ozdobne CNC

To nie wszystko!

Warto podkreślić, że zespół PANELE OZDOBNE CNC jest gotowy do realizacji nawet najbardziej nietypowych pomysłów klientów. Śmiało, skontaktuj się z nami i powiedz nam, czego potrzebujesz.

Zadzwoń +48 697 461 077